Polecane strony

 • https://strefalicencji.com
  STREFA LICENCJI to miejsce dla licencjobiorców, licencjodawców, dystrybutorów, pośredników sprzedaży oraz wszystkich podmiotów związanych z biznesem licencyjnym lub nim zainteresowanych.
 • https://biznesnaplusie.pl
  Biznes na Plusie to bogaty program wykładów i warsztatów, które zainspirują, pokażą narzędzia i zmotywują do działania.
 • https://contentglow.pl
  Content Glow to profesjonalny serwis internetowy, który skupia się na tworzeniu i marketingu treści. Naszym celem jest pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces zdobywając uwagę i angażując odbiorców.
 • https://ecotaste.pl/
  Eco Taste to kompendium wiedzy na temat jak dbać o środowisko na co dzień, jak żyć na zielono. Tematy główne to ekologia i ochrona środowiska
 • https://dzieckowwarszawie.pl
  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.
 • https://handelwpraktyce.pl
  Portal dla wszystkich, którzy handlują. Portal skoncentrowany na handlu w każdej odmianie i aspekcie. Tradycyjny i online, także aukcje - marketing, techniki sprzedaży, VM, wystrój wnętrza. Docieramy do wszystich branż: FMCG, aptek, DIY (np.. Castorama), oraz branż produktów trwałych (czyli m.in. odzież, obuwie, upominki etc.)
 • https://filmtvkamera.pl
  Portal dla środowiska filmowców, oraz pasjonatów sztuk audiwizualnych uzupełniony o pożyteczne bazy: adresową i sprzętową. Współpracuje z wieloma festiwalami i impreazami branżowymi takimi jak: NAB Show, IBC, Camerimage.
 • https://swiatzabawek.net
  Serwis dla profesjonalistów z branży zabawkarskiej i artykułów dziecięcych. Bieżące informacje o rynku zabawek, aktualnych tendencjach i nowościach w ofercie produktowej producentów, relacje z najważniejszych imprez targowych, a także eventów, konferencji, podczas których dzieją się rzeczy ważne dla całego rynku zabawkarskiego. Porady jak urządzić sklep, informacje o zmianach prawnych.Inspiruje, edukuje i integruje wszystkich specjalistów skupionych wokół tematu zabawek i jego rynkowego otoczenia.
 • https://papierniczyswiat.pl
  Portal polskiej branży materiałów papierniczych, biurowych i szkolnych. Skierowany do menadżerów, kadry kierowniczej, personelu oraz handlowców firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, importem, hurtem i sprzedażą detaliczną. Poruszane tematy to nie tylko aktualności w kraju i na świecie, ale również prezentacja nowości w ofercie producentów i hurtowników.
 • https://swiatbutow.eu
  Portal ŚWIAT BUTÓW #modnewzory #styl #trendy
 • https://chronosonline.pl
  Unikalny serwis, który prezentuje na bieżąco informacje zegarkach naręcznych, prezentuje największe manufaktury zegarmistrzowskie na świecie oraz bazę danych ponad 24 tys. zegarków miłośnicy sztuki zegarmistrzowskiej. Pokazuje w jakie zegarki warto zainwestować, oraz które z nich wchodzą w skład limitowanych serii.
 • https://monitorkulturalny.pl
  Monitor Kulturalny to magazyn dedykowany księgarzom, bibliotekarzom oraz wydawcom książek i płyt z muzyką i filmem. Prezentowane na łamach nowości wydawnicze i recenzje mają pomóc w doborze najlepszej oferty, którą można zaoferować klientom księgarni, czy biblioteki. W każdym wydaniu podawane są ważne informacje dla rynku wydawniczego i księgarskiego oraz bibliotek. Opisywane są najważniejsze wydarzenia z życia branży. Czytelnicy mogą także korzystać z porad specjalistów, którzy księgarzom podpowiedzą, jak zwiększyć obroty, a bibliotekarzom, jak przyciągnąć nowych czytelników.
 • https://unit.pl
  Serwis informacyjny Wydwanictwa UNIT. Prezentacja pełnej oferty pism branżowych, portali internetowych, szkoleń i wydarzeń. Możliwość zakupu produktów on-line. Wydawca pism luksusowych takich jak Top Class czy Chronos, oraz poradnika dla rodziców Dziecko w Warszawie. Stale rozbudowywane portfolio i kopalnia informacji, o które trudne w innych miejscach.
 • http://magazynkidsshop.pl
  Katalog, który prezentuje modę dziecięcą, oraz artykuły dla dzieci do 12-go roku życia. Nowości, trendy, wydarzenia. Wywiady z ciekawymi ludźmi. Porady i wskazówki w zakresie sprzedaży i ekspozycji produktów dla dzieci.
 • http://nalicencji.pl
  Pierwszy w Polsce tytuł dedykowany produktom licencyjnym i branży IP. Prezentacje licencji, hity sprzedażowe, prognozy, analizy sprzedaży, trendy i mody konsumenckie. Wszystkie kategorie produktów, w tym także FMCG. Ważne źródło informacji dla producentów i detalistów.
 • https://bizneswpraktyce.com
  Portal dla start-upów, przedsiębiorców i freelancerów. W jednym miejscu : o budowaniu wizerunku – najlepsze praktyki, rady ekspertów, by prawo było po Twojej stronie, usługach, które pozwolą na optymalizację kosztów aplikacjach niezbędnych by działać efektywnie, sprzęcie, który wesprze działania, kontaktach, które rozkręcą biznes.
 • https://tradebizz.pl
  Katalog stron internetowych. Portal z informacjami branżowymi skierowany do sektorów: sportowego, filmowego, odzieżowego, obuwniczego, jubilersko-zegarmistrzowskiego
 • http://kongresbiznesu.pl
  Zmiany geopolityczne, czy też na najwyższych szczeblach władzy w Polsce i Unii Europejskiej stawiają polskich przedsiębiorców przed koniecznością podejmowania decyzji, często bardzo trudnych i odważnych.II Kongres Biznesu stawia sobie za cel przedstawienie rzetelnej oceny obecnych możliwości oraz perspektyw biznesowych w handlu. Nasi eksperci zaprezentują realne warunki współpracy ze wschodem w kontekście sankcji oraz alternatywne kierunki wymiany handlowej. Ocenie zostanie też poddany rynek wewnętrzny, jego możliwości, zachowania klientów czy też wpływ zmian na najwyższych szczeblach władzy. Uzupełnieniem będą też porady na temat wykorzystania i rozwinięcia potencjału własnego, zespołu, jak i rozwijania sieci kontaktów, które przełożą się na sukces przedsiębiorcy.
 • https://rynekobuwniczy.pl
  Katalog firm branży obuwniczej. Najważniejsi producenci, importerzy, dystrybutorzy działający w branży.
 • https://zegarkibizuteria.pl
  Katalog firm branży zegarkowej i biżuteryjnej. Najważniejsi producenci, importerzy, dystrybutorzy działający w branży.
 • https://eduhobby.pl
  Informacje dla nauczycieli, podnoszenie kwalifikacji, scenariusze lekcji. Rady i inspiracje dla nauczycieli. Zielone szkoły, wycieczki, kolonie, obozy
 • https://targizabawek.pl
  W pełni wirtualne Targi Zabawek - branży zabawkarskiej w Polsce. Nowości ponad 100 marek, liczne promocje i fachowe doradztwo – tak w skrócie można opisać Toy Business Virtual Show. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i upoważnia do korzystania z platformy targowej przez cały czas trwania targów. Na każdego odwiedzającego czeka upominek powitalny, w postaci bezpłatnej, rocznej prenumeraty magazynu Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek w formie elektronicznej. Na liście prezentowanych podczas wydarzenia jest ponad 100 marek. Partnerami hurtowymi są: Ateneum, Bemag, Euro-Trade, M&Z, Panda i Rekman